Eden Asset Library

Çekmeköy Alüminyum pencere ve kapı sistemleri

Çekmeköy Alüminyum pencere ve kapı sistemleri Çekmeköy Alüminyum pencere ve kapı sistemleri tüm iklim şartlarına dayanıklı, uzun ömürlü ve konforlu ve şık çözümleri kolayca mümkün kılması gibi nedenlerle doğrama sistemlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Çekmeköy Isı yalıtımlı ve yalıtımsız seçeneklerle kapı, sürme doğrama kapı ve pencere sistemlerinde iç ve dış mekan kullanımına göre ayrı ayrı tasarlanmaktadır. Ofislerini şık ve rahat hale getirmek için alüminyum ofis iç bölme ve binalarında farklı çözümler arayanlar için dayanıklı çözümler sunmaktadır. Bahçe için özel tasarımlar sunmaktadır.

Çekmeköy Alüminyum pencere ve kapı sistemlerinde estetik, dayanıklı, kullanışlı ve kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Kaliteyi uzun yıllar boyunca kullanımınıza sunmaktadır. jaluzili ofis bölme sistemleri, ayarlanabilir kapı kasaları gibi alüminyum doğrama başlığı altındaki tüm imalat ve uygulama hizmetleri firmamız bünyesinde mevcuttur. Projenizde kullanmak istediğiniz ürünleri, son teknolojiye sahip makine ve ekipmanları kullanarak ve projesine uygun profilleri işleyerek, montaja hazır halde uygulanabilir hale getiriyoruz.

Çekmeköy Alüminyum kapı pencere sistemlerini montajlı veya montaja hazır halde paket satış hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Çekmeköy Alüminyum pencere ve kapı sistemleri profillerin ve aksesuarların niteliklerine göre değişik gruplara ayrılır. Alüminyum kullanılarak hazırlanan bu kapı ve pencereler hafif olması ve dayanıklı olmasının yanı sıra ekonomik olması nedeniyle de tercih sebebidir. Pencereler, klasik kapı, çift açılım, otomatik açılım gibi değişik aksesuarlarla daha kullanışlı hale getirilmektedir. Çekmeköy Alüminyumun niteliği ve camın yapısına göre ısı yalıtımlı profiller, yangına dayanıklı profiller, ısı yalıtımsız profiller gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Bu noktada önemli olan müşterinin isteğine göre ve bu sistemlerin kullanılacağı binaların yapısına göre alüminyum kapı ve pencere sistemlerini belirlemektir. Ayrıca bu ürünler değişik renklerde de yapılabilmektedir.

Çekmeköy Alüminyum pencere ve kapı sistemleri ısı, ses ve doğa şartlarına karşı dayanıklılığı ispatlanmış bir sistemdir. Isı yalıtımlı veya ısı yalıtımsız alüminyum doğrama serileri; pivot açılım, normal kanat, çift kanat, gizli menteşeli çift taraflı açılım, katlanır kapı ve pencere doğraması,  içe dışa açılır kapı, çarpma kapı, vitrin yapma gibi olanaklar sağlamaktadır.